Wyniki ogólnopolskiego konkursu „PIĘKNEGO CZYTANIA PROZY W JĘZYKU ANGIELSKIM”

konkursSerdecznie dziękujemy Państwu i Państwa uczniom za udział w naszym konkursie. Zainteresowanie wydarzeniem „OGÓLNOPOLSKIM KONKURSEM -PIĘKNEGO CZYTANIA PROZY W JĘZYKU ANGIELSKIM” przeszło nasze oczekiwania – otrzymaliśmy prace ponad 200 uczniów z całej Polski- co nas ogromnie cieszy. Wybór był bardzo trudny, gdyż nadesłane nagrania były na niezwykle wysokim poziomie.

Za współpracę w komisji konkursowej dziękujemy również przedstawicielowi Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM w Katowicach, doradcy metodycznego z języka angielskiego, członka Zespołu Badawczego Uniwersytetu Śląskiego oraz autorkę innowacji pedagogicznych Pani Katarzynie Grysko-Kłujszo.

Z przyjemnością zawiadamiamy, że aż 5 najlepszych uczniów otrzymało najwyższe miejsce:

1. Franciszek Basiński – Wrocław – za „Robin Hood”

2. Piotr Barański – Oborniki Śląskie – za „Readbeard’s Treasure”

3. Karol Frączek – Limanowa – za „Little Prince”

4. Nicola Miller – Mielec – za „Little Red Riding Hood”

5. Lena Zając – Bytom – za „Harry Potter”

Decyzja jury jest ostateczna i niepodważalna.

Przy tak dużej ilości uczestników pozwolimy sobie dostarczyć pozostałym uczestnikom i nauczycielom certyfikaty /dyplomy w formie elektronicznej (do samodzielnego wydruku).

Z pozdrowieniami,
Zespół Nauczycieli Języka Angielskiego SP nr 36 w Bytomiu.