Dzień Sportu klas 4 i 5

dzsDziś w naszej szkole odbył się Dzień Sportu dla klas 4. W tym roku wybraliśmy dla naszych uczniów grę w cztery ognie. O godzinie 9.00 Pani wicedyrektor otwarła dzisiejsze zawody. Do rywalizacji przystąpiły klasy 4a, 4b oraz 5a, a drużyny składały się z dziewcząt i chłopców.

Graliśmy systemem każdy z każdym. Najwięcej emocji przyniósł nam mecz pomiędzy klasami 4b i 5a, który ostatecznie wygrała klasa czwarta. Końcowa klasyfikacja dzisiejszego Dnia Sporu: 1)4b, 2)5a, 3)4a. Sędziowie wybrali także najlepszych zawodników: Julia Knapik (4a), Nadia Michalak (4a), Wiktoria Anzel (4a), Anna Głogowska (4b), Szymon Paściak (4b), Witold Babula (4b), Dawid Wiśniewski (5a), Hania Skiba (5a), Kosiński Kevin (5a). Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy dziś uczestniczyli w Dniu Sportu, ponieważ wykazali się ogromnym zaangażowaniem.

Zapraszamy na stronę sportową szkoły – klik!