Dziękujemy Przyjaciołom SP 36!

podziekSkładamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Pikniku Rodzinnego, który odbył się 2 października 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 36. Był to dla wszystkich czas miłego spotkania, wspólnej zabawy i pysznego poczęstunku. Dziękujemy za wszelkie wsparcie płynące z Waszych serc!!!

Za obecność dziękujemy Pani Naczelnik Wydziału Edukacji Barbarze Freier – Pniok oraz Panu Dyrektorowi Bytomskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Zbigniewowi Bryjakowi.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pana Komendanta Miejskiej Straży Pożarnej w Bytomiu za pokaz wozu strażackiego, Klubowi łuczniczemu „Czarna strzała” z Bytomia za umożliwienie dzieciom strzelania z łuku.

Dziękujemy szkole dla psów Hau Talk – trenerkom Joannie Ochman oraz Agnieszce Cichy, która prowadzi zajęcia z pokazywanych na pikniku sztuczek, Rally-o i noseworku. Pieski były cudowne!

Państwu Kurzynogom HOKEJ KEBAB jesteśmy wdzięczni za otwarcie stanowiska z pysznym kebabem, Grupie „Tawit” za super dmuchańce i słodki poczęstunek, a także Bytomskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji za wypożyczenie ław oraz namiotów i ufundowanie nagród.

O profesjonalne nagłośnienie zadbała firma „Aaa Happy Day” – dziękujemy za super taneczne rytmy i za to, że wszystko było bardzo dobrze słychać.

Ponadto dziękujemy wszystkim sponsorom:

Pani Agnieszce Sroce – sklep „ODIDO”,

Pani Iwonie Kowalskiej Ciężarek Salon „CREAT-IV-E IWONA”,

Panu Piotrowi Klimkowi „Mięsa, wędliny”,

Barber & Fryzjer Salon Fryzjerski Eliza Filak,

Zakład Przetwórstwa Mięsnego M. Kuś,

Piekarnia – Cukiernia Kaizik Strzecha,

Piekarnia – Cukiernia KLIMZA,

ZAKĄTEK URODY Gabinet Kosmetyczny.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom, Uczniom i pracownikom szkoły. Wasza życzliwość i dobra organizacja to coś, na czym zawsze można polegać. Dziękujemy również Wam, Drodzy Mieszkańcy i Goście. Byliście otwarci na nasze propozycje, a Wasza obecność była dla nas największą nagrodą.