Turniej rugby

3Dziś prawdopodobnie pierwszy raz nasza szkoła rywalizowała w turnieju Rugby. Był to pierwszy turniej Rugby rozgrywany w ramach Mistrzostw Bytomia Szkół Podstawowych. W tym  historycznym wydarzeniu nasi uczniowie  zapisali się zdobywając brązowe medale. Rugby TAG to dyscyplina bezkontaktowa, polegająca na zrywaniu szarf i przyłożeniach piłki. Drużyna składa się z 8 osób, 5 chłopców i 3 dziewczynek.

Nasi zawodnicy uczyli się gry na wf i SKS, co pozwoliło zająć wysokie 3 miejsce wśród wszystkich bytomskich szkół. Bardzo dziękujemy i gratulujemy. Skład SP36: Bober Wiktoria, Zuzanna Harasimiuk, Knapik Julia, Paściak Szymon, Milewski Marcin, Stasiewicz Błażej, Konopka Piotr, Konopka Patryk (C). Trenerzy: Małgorzata Gogola, Adam Skorzec.