Ważna propozycja Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej

pppSzanowni Rodzice, przekazujemy Wam list Dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bytomiu, zawierający cenną propozycję:

„Szanowni Państwo

Dyrektorzy Przedszkoli, Szkół

Miasta Bytomia

Serdecznie zapraszam zainteresowanych rodziców i opiekunów na zajęcia organizowanej przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Bytomiu „Szkoły Dla Rodziców.” W jej ramach oferujemy rodzicom otwarte spotkania z psychologiem i pedagogiem Poradni skierowane na rozwój kompetencji rodzicielskich. Spotkania odbywać się będą w Młodzieżowym Domu Kultury    Nr 1 w Bytomiu w każdą trzecią środę miesiąca – począwszy od 18 listopada br.

W załączniku przekazuję Państwu szczegółowy program „Szkoły Dla Rodziców”.

Zwracam się z prośbą o rozpowszechnienie tej informacji wśród rodziców za pośrednictwem pedagogów szkolnych i nauczycieli.

Szczegóły znajdą Państwo także na stronie internetowej Poradni: www.ppp.bytom.pl

Wojciech Żywczok- dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej   w Bytomiu”

Prosimy zapoznać się z programem zajęć