Zimowe Ferie na Stadionie Śląskim 2016

stadionStadion Śląski Sp. z o.o. serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat do aktywnego spędzania ferii zimowych w mieście.

Od 15 do 26 lutego od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-13.00 na obiektach Stadionu Śląskiego organizowane będą m.in. zajęcia sportowe, kulturalne oraz plastyczne zarówno dla dzieci i młodzieży chcących uczęszczać na zajęcia indywidualnie jak i w grupach zorganizowanych.

Nie zabraknie zajęć sportowych, rozrywkowych czy kulturalnych. Przewidziano m.in.:

• Konkursy z nagrodami
  • Pokazy futbolu amerykańskiego
  • Gry i zabawy sportowe
  • Unihokej
  • Tenis stołowy
  • Gra w „Piłkarzyki”
  • Billard
  • Zajęcia plastyczne
  • Wyświetlanie filmów
  • Karaoke
  • Prelekcja dotycząca historii i przyszłości obiektu wraz w wejściem na teren budowy (tylko dla grup zorganizowanych)

W ramach zajęć przeprowadzone będą konkursy z nagrodami, a uczestnicy będą mieli zapewnione gorące napoje.

W zależności od warunków atmosferycznych zajęcia realizowane będą na obiektach otwartych lub zamkniętych.

Więcej informacji, regulamin oraz formularze zgłoszeniowe indywidualne i grupowe na www.stadionslaski.pl oraz na Facebooku www.facebook.pl/StadionSlaski.

Wstęp wolny, zajęcia całkowicie bezpłatne!