Szkolny konkurs Mam Talent rozstrzygnięty

mamtalent1627Balzac napisał, że „talent polega na połączeniu siły twórczej ze zdolnością wykonawczą”.

Pierwszego kwietnia okazało się, że naszym uczestnikom nie brakuje ani siły, ani tym bardziej zdolności w prezentowaniu swoich umiejętności i pasji. Podczas szkolnego konkursu „Mam Talent” uczniowie szkoły podstawowej już samą ilością zgłoszeń udowodnili, że są wszechstronnie uzdolnieni i czują się na scenie, jak ryba w wodzie. Z pewnością swoim zapałem przyćmili gimnazjalistów, ponieważ konkurs został zdominowany przez uczniów klas 1-3 oraz 4-6.

Wszystkim gratulujemy wspaniałych występów, przez które jury miało niejeden dylemat w czasie obrad… Jednak największe uznanie Samorządu Gimnazjalnego oraz publiczności zdobyli:

klasy 1-3
I miejsce Oskar Reszke kl. 3b – taniec

II miejsce Maciej Ragus kl. 3a – śpiew

II miejsce zespół : Weronika Kamela , Zuzanna Kruzel , Dominika Białek kl 1a- taniec

III miejsce Jakub Grobara kl. 1e – śpiew

klasy 4-6