Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

dyskot4W piątek 30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzięń Chłopaka. W tym dniu chłopcy obdarowani zostali drobnymi prezencikami, laurkami oraz uśmiechami od swoich klasowych koleżanek. Ponadto chłopcy mogli w tym dniu przyjść do szkoły w Muszkach aby uczcić przypadające, również w tym dniu Święto Muszki. Na koniec dnia Samorząd Uczniowski wraz z wychowawcami klas zorganizował szkolną dyskotekę dla uczniów szkoły podstawowej. Na imprezę chłopcy stawili się tłumnie. Podczas zabawy dziewczęta miały okazję przesyłać swoim ulubionym kolegom serduszko wraz z dedykacją muzyczną. Chłopcy z tego tytułu mogli poczuć się bardzo zaszczyceni, a na piersi niektórych pojawiło się naprawdę wiele serduszek dedykacyjnych ;)