Bezpieczeństwo ponad wszystko

1Uczniowie klasy 3a skorzystali z zaproszenia Akademii Bezpieczeństwa mieszczącej się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bytomiu. Były to bardzo pożytecznie spędzone dwie godziny. Pod okiem miłych policjantek dzieciaki utrwalały swoją wiedzę dotyczącą poruszania się po drogach. Wykazały się doskonałą znajomością znaków drogowych, co spotkało się z wielką pochwałą ze strony policjantek. Spotkanie zakończyło się praktycznym egzaminem. Pod czujnym okiem strażniczek prawa, dzieci przechodziły przez przejście dla pieszych. Wszyscy zrobili to wzorowo! Druga część spotkania była trudniejsza. Tutaj pod okiem strażaka, szkoliły się w zakresie udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym. Temat bardzo zaciekawił dzieci. Nagrodą dla wszystkich było zwiedzanie Galerii Motoryzacji. Warto!