Dyskoteka karnawałowa

bal-przebierancow-2018-018karnawal-gifAtmosferę karnawału mogli poczuć i uczniowie naszej szkoły…. W piątek Samorząd Uczniowski wraz z wychowawcami klas zorganizowali dyskotekę karnawałową Bal Przebierańców. W imprezie wzięli udział uczniowie klas 4-7 szkoły podstawowej. Uczestnicy balu, a zwłaszcza dziewczynki przebrani byli w przeróżne stroje. Były Kotki, Cyganka, Czerwony Kapturek, Żołnierz, Lord Vader, Harry Potter, sportowcy, księżniczki i Kopciuszek, który zgubił swoje pantofelki ( jak widać na zdjęciach) i wiele innych pomysłowo przebranych. Zorganizowany konkurs zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców na SUPER PRZEBRANIE wygrali Patrycja Szeliga oraz Franek Marszałek. Gratulujemy! Poza tym inni uczestnicy balu zostali wyróżnieni za aranżację oraz zaangażowanie w zabawę. Impreza przebiegła w atmosferze dobrej zabawy. Duże podziękowania dla ekipy DJ-jów: Wiśni, Stefana, Kacpra, a zwłaszcza Daniela.

Maska karnawałowa to grafika autorstwa Weroniki Kuś z klasy IIIc gimnazjum.