Dzień Edukacji Narodowej 2019

zdjecie-glowne

14 października w naszej szkole jest wyjątkowym dniem.  Otaczamy wtedy ciepłymi myślami tych, którzy na co dzień towarzyszą uczniom w trudzie zdobywania wiedzy. W podziękowaniu za ich profesjonalizm, cierpliwość i dobre słowo społeczność szkolna przygotowała uroczystą akademię. Wielu wzruszeń dostarczyła inscenizacja kółka teatralnego Promyki Radości, która pokazywała, że nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze. Jest przewodnikiem w życiu młodego człowieka zawsze gotowym podać pomocną dłoń. Ponadto mogliśmy podziwiać talenty wokalno – taneczne uczniów naszej szkoły – finalistów konkursu Mam talent. Pani Dyrektor wraz z koordynatorką akcji Kasztanobranie wręczyły nagrody uczniom, którzy dzięki ogromnemu zaangażowaniu zebrali największą ilość kasztanów.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy wszelkiej pomyślności, optymizmu, zadowolenia z wykonywanej pracy oraz samych pogodnych dni w życiu osobistym.