Halloween wśród najmłodszych– formą dobrej zabawy!

images-1

Hania Stańczak i Olivia Łobodzińska kl.3a – YT

Ostatnie czasy w dobie koronawirusa  nie napawają   nikogo optymizmem nawet najmłodszych dzieci naszej szkoły. Mimo przeciwności losu każdego dnia staramy się zwalczać i pokonywać wspólnie złego wirusa choćby uśmiechem, radością i dobrą zabawą. Takim antidotum stał się Halloween obchodzony w symboliczny sposób w naszej szkole wśród uczniów klas 1-3.

Zapraszamy do Galerii – klik!

W piątek 30 października nasze klasy wypełniły stworki, duszki i inne upiorne ale zarazem sympatyczne postacie z bajek i filmów.

Obejrzyjcie także filmik z występem koleżanek – klik!

Była to dobra okazja, by przezwyciężyć własne słabości, polubić „straszydła” i spędzić miło czas przy okazji dobrze się bawiąc.

Nasze sale lekcyjne również przybrały nieco inny wystrój jak zawsze. Czekały na nas świecące lampiony z wydrążonych z dyni, które wprowadzały w klimat wyzwalający w nas mały, ale „przyjemny dreszczyk”. Wszystkie te nasze działania sprzyjały rozwojowi kreatywności, rozwijały naszą wyobraźnię i przede wszystkich służyły dobrej zabawie integrującej zespół.

Czy zgadzacie się z tą opinią? Oceńcie sami.