Jasełka klasy artystyczno – językowej

swietaZe Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami.  W piątek 15 grudnia odbyło się wyjątkowe polsko-angielskie przedstawienie naszych najmłodszych uczniów z klasy artystyczno-językowej 1c pod okiem pań nauczycielek: p. Aldony Szkalskiej oraz p. Małgorzaty Zielińskiej. Przedstawienie przybliżyło oglądającym tajemnicę wcielenia Syna Bożego i wprowadziło w nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Uroku inscenizacji dodały kolędy i piosenki świąteczne wykonane przez występujących oraz widownię. Dzieci w przepięknych strojach występowały przed p. Dyrektor oraz zaproszonymi gośćmi.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania