Kangur 2018 – rozstrzygnięty!

kangooZnamy już wyniki międzynarodowego konkursu matematycznego „Kangur 2018”. Cieszymy się ogromne, w tym roku mamy 4 wyróżnionych w kategorii „Maluch”.

Największą liczbę punktów w konkursie zdobył Kajetan Jabłoński (78,25 pkt.) z kl.3e. Tuż za nim Piotr Suchy (76,25 pkt.) z klasy 3e. Wśród wyróżnionych znalazła się także nasza najmłodsza uczestniczka konkursu ośmioletnia uczennica klasy 3a Milena Fesser (73,75 pkt.). W tej samej kategorii wyróżnienie na poziomie klas czwartych otrzymał Piotr Zieliński z kl.4c (87,50 pkt.). Trzeba przyznać, że w tym roku nasi najmłodsi uczniowie spisali się na medal.

W klasach starszych SP, w kategorii „Beniamin” reprezentował nas Szymon Kosiak z kl.5b, w kategorii „Kadet” klas 7szkoły podstawowej Patrycja Uryszek z kl.7c, a w kategorii „Kadet” klas II gimnazjum Bocian Oliver z kl.2c.

Wszystkim uczestnikom konkursu matematycznego serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłej edycji.