Kolejny dzień wrażeń podczas Igrzysk Dzieci w Unihokeju Chłopców –  wysokie miejsce dla nas!

3W środę 27.10.2021r reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej nr 36 - rocznik 2009 i młodsi wzięli udział w Igrzyskach Dzieci w Unihokeju Chłopców.
Zawody jak w dniu wczorajszym poprowadził nasz pan Adam Skorzec na hali sportowej przy ulicy Strzelców Bytomskich 131.
Pierwsza faza turnieju miała charakter rozgrywek grupowych gdzie po meczach z SP 43, oraz SP 3 weszliśmy do półfinałów. W kolejnej fazie rozegraliśmy wspaniały mecz na miarę mega możliwości naszych zawodników  z zawodnikami SPMS. Nasi reprezentanci  walczyli bardzo, bardzo do ostatniego gwizdka.

Ostatecznie rozegraliśmy mecz o III miejsce z SP 43, po którym uplasowaliśmy się na wysokiej IV pozycji wśród bytomskich szkół.
Naszym zawodnikom za mega zaangażowanie w grę oraz sportową postawę bardzo dziękujemy!!!
Na zwodach SP 36 reprezentowali: B Brzezinka 7d, M. Milewski 4a, B. Stasiewicz 4b, P. Konopka 5b, W. Babula ( B) 5b, P. Sikora7a, K. Uryszek 5b, D. Wiśniewski 6a, A. Jamrozik 5b.
Drużynę do boju motywowały: pani B. Polewiak oraz pani M. Gogola