Międzyświetlicowy Konkurs – 100 lat Niepodległej

20180525_084321_resized25 maja świetlica szkolna zorganizowała XIV Międzyświetlicowy Konkurs Poetycki i Plastyczny pod hasłem: „100 lat Niepodległej”. Gościliśmy 5 bytomskich szkół, a poziom był bardzo wysoki. Decyzją jury przyznano nagrody następującym laureatom:

I miejsce Piotr Nowak z kl. 1c Sp Nr 36,
II miejsce Paulina Bajron lat 8 lat Sp Nr 42
III miejsce Zofia Tyszkiewicz lat 7 Sp Nr 23
wyróżnienia: Kinga Nagel lat 10 Sp Nr 4; Magdalena Swobodzińska lat 9 Sp Nr 6; Maja Szczepanek lat 9 Sp Nr 32.
W oczekiwaniu na ogłoszenie wyników podziwialiśmy występy utalentowanego rodzeństwa Jasia i Oli Kocot.
W międzyczasie rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny w którym nasi wychowankowie zdobyli nagrody: I miejsce Zofia Zaprzał z kl 1 b i Julia Pękala z kl 3 d; II miejsce Karolina Kowalkowska z kl 1a oraz III miejsce Nadia Michalak z kl 1c.
Na buziach wszystkich uczestników gościł uśmiech bo każdy otrzymał upominek. Gratulujemy.