Noc w szkole – zakończenie Tygodnia Zdrowia i Bezpieczeństwa

Noc w szkole

Nasza reporterka Ola Kocot z 4a donosi:

„Szkoła nocą? Z nami wszystko jest możliwe!

Jeśli wydaje Wam się, że nocą szkoła tonie w mroku, jesteście w błędzie. W nocy z 18 na 19 maja nasza szkoła tętniła życiem. W szkole zjawiliśmy się ze śpiworami i nocnym ekwipunkiem o godzinie 19.00. A już pół godziny później profesjonalni tancerze zagrzewali nas do tańca! Pokaz warsztatów tanecznych skutecznie przegonił naszą senność, zwłaszcza, że po zdrowej, pysznej kolacji czekały na nas kolejne atrakcje. Nasi Nauczyciele zmierzyli się ze swoimi uczniami w meczu siatkówki. No cóż…musimy pogratulować im wigoru i wspaniałej formy oraz… zwycięstwa! Ale to nie koniec naszych przyjemności: czekał na nas ping-pong oraz liczne gry i zabawy. Kto się zmęczył mógł pooglądać ciekawe filmy! Zatem…w naszej szkole nigdy nie jest nudno! A każdy z nas może sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa!”