Ola Kocot laureatką Ogólnopolskiego Konkursu ,,Liryczne Jasło”

zdjecie-ola-kocot-1Z największą przyjemnością i dumą ogłaszamy, że nasza Ola znowu święci literackie triumfy! Jej cykl utworów zdobył uznanie jury Ogólnopolskiego Konkursu ,,Liryczne Jasło”. Sukces obrazują liczby: na tegoroczną edycję Konkursu 283 autorów – uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych nadesłało łącznie 665 tekstów. Z tak wielkiej liczby utworów, jury wyłoniło najpiękniejsze, w tym naszej Oli.  Prace oceniało jury w składzie: Aleksandra Dacyl (polonistka, edukatorka), Mariusz Kalandyk (poeta, literaturoznawca, redaktor naczelny rzeszowskiego „Kwartalnika Edukacyjnego”), Grzegorz Kociuba (poeta, krytyk literacki, polonista – przewodniczący jury), Jan Tulik (poeta, prozaik, eseista, dramaturg). Składamy ogromne gratulacje! Wyniki konkursu znajdują się na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle – klik!