Opłata za posiłki

obiadekSzanowni Rodzice!!!

Niestety Sanepid nie wyraził zgody na wprowadzenie posiłków cateringowych w naszej szkole, cytuję „Ze względu na dobro dzieci, a zwłaszcza na ich ochronę zdrowia i na brak warunków sanitarno-higienicznych PPIS w Bytomiu nie wyraża zgody na prowadzenie żywienia dzieci Państwa placówki w takiej formie.

Wyłączenie stołówki z użytkowania ze względu na prowadzony remont bloku żywienia nie pozwala na żywienie dzieci w wyznaczonej klasie bez dostępu do bieżącej ciepłej i zimnej wody. Dzieci podczas spożywania posiłków powinny mieć zapewniony wysoki reżim higieniczny ze względu na zagrożenie chorobami układu pokarmowego. Często w okresie jesienno-zimowym występują wirusowe choroby przewodu pokarmowego, które zazwyczaj kojarzone są od razu ze spożyciem niewłaściwej żywności i z zatruciami pokarmowymi. Wydawanie posiłków w tak dużej ilości przez okres 3 miesięcy (termin proponowany przez Państwa) w warunkach nie zapewniających właściwego stanu sanitarno-higienicznego może być zagrożeniem dla zdrowia i życia Państwa podopiecznych.”

W związku z negatywną decyzją Sanepidu w dalszym ciągu możemy Państwu zaproponować posiłek w formie bułek .

Koszt wykupienia abonamentu na miesiąc LISTOPAD wyniesie:

21 dni x 4,00 zł= 84,00 zł .

Rodziców chcących skorzystać z takiej formy dożywiania prosimy o pilne skontaktowanie się z wychowawcami świetlicy w celu dopełnienia formalności, gdyż kwotę 84,00 zł należy wpłacić do 25.10.2017 r ( dzień, w którym należność musi być na koncie szkoły) na indywidualny numer konta nadany z systemu bankowego ( czas trwania procedury 2 dni).