Witamy w Szkole Podstawowej nr 36 w Bytomiu

Przygoda piosenkowo – przyrodnicza

img_20180612_105537Dziś, 12 czerwca uczniowie klas piątych i drugich gimnazjum spędzili ciekawy dzień w Opolu. Deszczowy poranek to zaciszne i piękne wnętrza Muzeum Polskiej Piosenki, gdzie wędrowali po niezwykle bogatym wirtualnym świecie największych polskich przebojów. Mieli możliwość, także wirtualnie wcielić się w Piotra Rubika, Majkę Jeżowską, Reni Jusis, przymierzając na interaktywnym ekranie ich najsłynniejsze kreacje festiwalowe. Słuchali piosenek, oglądali teledyski, a także wzięli udział w warsztatach na temat historii odtwarzania muzyki.

Pogoda zrobiła nam miłą niespodziankę i ustabilizowała się dokładnie w momencie, gdy zaczęliśmy wędrować po opolskim ZOO. Ciekawe zwierzęta w harmonijnym otoczeniu przyrody pozwalały się poznać, nawet z bliska.

Różnorodne wrażenia, kapryśna aura i doskonałe humory – to niecodzienna mieszanka!