Radość bycia razem to największy prezent na Dzień Dziecka

dz-1-1-malyPod takim hasłem upłynęły w klasie 1a – w klasie o profilu artystycznym obchody z okazji Dnia Dziecka. Epidemia koronawirusa w wyniku której ograniczone kontakty z rówieśnikami, ograniczono możliwość wspólnej zabawy, wspólnych spotkań, długie zdalne nauczanie wyzwoliły w każdym nas tęsknotę za wspólnie spędzonym czasem na łonie natury, za wspólnymi zabawami. Taką okazją by znowu przeżywać razem niezwykłe przygody, napawać wzrok piękną zielenią była wyprawa do parku, która dostarczyła jakże niezwykłych przeżyć w tym radosnym dniu – Dniu Dziecka.

Znowu na nowo potrafimy dostrzec piękno przyrody, potrafimy słuchać śpiewu ptaków, umiemy nacieszyć wzrok rozkwitem kolorowych kwiatów.

Zabawa na zielonej łące w „Berka”, „Ciuciubabkę,” puszczanie baniek mydlanych to największa frajda, jakiej doświadczyły dzieci od wielu miesięcy a przede wszystkim radość ze wspólnie spędzonych chwil.

Ten razem spędzony czas utrwalił nas wszystkich w przekonaniu, że nawet największy i najbogatszy prezent nie cieszy tak, jak możność dzielenia tej radości, uśmiechu z drugą osobą, możliwość wspólnego odkrywania i przeżywania piękna, jakie daje kontakt z przyrodą.

A oto utrwalone chwile w postaci zdjęć – zapraszamy do Galerii!