Rozstrzygnięcie szkolno – przedszkolnego konkursu plastycznego ” Jesień wokół nas”

laureaci

Chociaż za oknem biało i śnieżno, przestawiamy laureatów szkolno-przedszkolnego konkursu plastycznego: „Jesień wokół nas” zorganizowanego przez naszą szkołę. Wśród dzieci przedszkolnych I miejsce zdobył Gabriel Karnus z Przedszkola Integracyjnego nr 8, II miejsce przypadło Lenie Wilk z Przedszkola nr 21, a III zajęła Julia Wichrowska z Przedszkola nr 8.

Z kolei uczniowie naszej szkoły z klas 1-3, którzy zostali wyróżnieni wśród wielu pięknych prac, to: I miejsce Przemek Kołodziej z klasy 1b oraz Oriana Santillian z klasy IIa. Na podium stanął również Filip Hońca z klasy 1c zajmując II miejsce, a Monika Winiarska z klasy 1a i Kinga Szafrańska z klasy 2b zdobyły zaszczytne III miejsca. Wręczyliśmy także wyróżnienie dla Julii Lipiec z klasy 3c. Serdecznie gratulujemy.