Witamy w Szkole Podstawowej nr 36 w Bytomiu

Srebrne medale naszych starszych chłopców!

img-20211030-wa0000Dziś nasi starsi uczniowie zdobyli wicemistrzostwo Bytomia w unihokeju chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi chłopcy do turnieju przygotowywali się od kilku tygodni, a włożona praca dała wyśmienite efekty. Zawodnicy naszej szkoły w grupie odnieśli dwa zwycięstwa dające nam awans do półfinału. Po rozegraniu zwycięskiego półfinału, awansowaliśmy do finału. Finałowy mecz z SMS potwierdził przewagę hokeistów i dał nam ostatecznie 2 miejsce w turnieju. Ogromny sukces naszych uczniów został doceniony medalami, statuetką i dyplomem. Gratulujemy bardzo naszym zawodnikom i dziękujemy. Najlepszym strzelcem naszej drużyny był Franek Marszałek, który zdobył 8 bramek w turnieju.