Świetlicowy Talent Show

img20210615102211-1mW naszej świetlicy odbył się „Talent Show” w którym wzięli udział ochotnicy z klas pierwszych. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne, taneczne i ruchowe. Zabawa była świetna, a na buziach wszystkich uczestników gościł uśmiech. Zakończyliśmy ten trudny rok w radosnej atmosferze. Na podium stanęły dziewczynki z kl. 1a Martyna Zarębska i Lena Lamparska zdobywając I miejsce. Agata Tyńska z kl. 1a zajęła miejsce II, a Natalia Jamrozik i Martyna Zosgórnik z kl. 1c uzyskały III miejsce. Wyróżniona została również Kasia Brzezinka z kl.1c. Wszyscy uczestniczy w nagrodę za odwagę otrzymali drobne upominki. Zapraszamy za rok do kolejnej edycji  i życzymy wszystkim zdrowych, udanych i bezpiecznych wakacji.