Szkoła Dla Rodziców

pppW ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w bytomiu, przypominamy i zapraszamy rodziców na najbliższe spotkanie „Szkoły Dla Rodziców”, które odbędzie się 14 kwietnia o godzinie 16.00 na platformie Microsoft Teams. Temat spotkania to „Dam radę, potrafię „czyli jak pozytywne myślenie może pomóc w osiąganiu celu. Spotkanie poprowadzą psycholodzy Poradni Sylwia Tymińska i Agnieszka Petka. Link do spotkania jest dostępny na naszej stronie internetowej www.ppp.bytom.pl (w zakładce aktualności) oraz facebooku poradnianym. W ramach spotkania proponujemy wykład tematyczny, dyskusję a po spotkaniu każdy zainteresowany uczestnik będzie miał możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącymi. Udział w spotkaniu „Szkoły dla Rodziców” jest bezpłatny, nie są wymagane wcześniejsze zgłoszenie.