Trzymaj Formę – finał konkursu

tf12W dzisiejszym Konkursie wiedzy i sprawności „Trzymaj Formę” rywalizowały klasy piąte oraz trzecie gimnazjum. Było to już ostatnie starcie klas na tym polu. Piątoklasiści po raz pierwszy mieli okazję uczestniczyć w tej rywalizacji i jak sami podsumowali „podobało im się”;). Spośród klas piątych zwyciężyła reprezentacja klasy 5B w składzie: Tadeusz Głowacki, Patrycja Wójcik oraz Radek Nawrot, natomiast pośród trzecich klas zwyciężyła IIIc w składzie: Nicola Sieroń, Marcel Ciepiela oraz Kacper Kwiecień. Trzeba dodać, że bieg przez skakankę w wydaniu chłopców był naprawdę widowiskowy:). Reprezentacjom wszystkich klas biorących udział dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę. Konkurs zorganizowali szkolni koordynatorzy programy „Trzymaj formę” przy pomocy nauczycieli wychowania fizycznego.