Trzymamy formę na zajęciach z siatkówki

11W tym roku szkolnym nasi uczniowie mają możliwość korzystania z dużej oferty pozalekcyjnych zajęć sportowo-rekreacyjnych.  W poniedziałkowe i wtorkowe popołudnia odbywają się zajęcia z siatkówki. Zajęcia te cieszą się sporym zainteresowaniem dziewcząt jak i chłopców z klas 7 i 8. Na zajęciach tych uczestnicy podnoszą poziom sprawności ogólnej jak i umiejętności techniczno- taktycznych z zakresu piłki siatkowej, mają również możliwość  uczestniczyć w grach i zabawach tematycznych. Ponadto na zajęciach młodzież nabiera umiejętności współpracy w  zespole , również w zespole koedukacyjnym, nabiera szacunku do przeciwnika, w pełni realizuje się w myśl zasady: gra fair play. Młodzież, uczestnicząc w tych zajęciach realizuje treści podstawy programu Trzymaj Formę, który zaleca minimum 30 do 60 minut ukierunkowanej aktywności ruchowej w myśl zdrowego trybu życia. Zajęciom towarzyszy miła atmosfera co oczywiście jest przede wszystkim zasługa uczestników. Zapraszamy!!!