Uczniowie klasy 3a – O lesie…w lesie!

l22Udało się! Pogoda umożliwiła nam przeprowadzenie lekcji o lesie w prawdziwym lesie. Niektórzy byli tam po raz pierwszy. Trudno w to uwierzyć, ale cóż, są wśród nas prawdziwe mieszczuchy. Ta lekcja, dla wszystkich była wspaniałym przeżyciem. Oczy szeroko otwarte, uszy łapały każdy dźwięk, a głowy obracały się na wszystkie strony. Wszystkiego można było dotknąć, powąchać. Najciekawsze było spotkanie z rówieśnikiem. Wyobraźcie sobie, że pewien buk ma dokładnie tyle lat co uczeń klasy trzeciej. Podziw wzbudził inny sędziwy buk. Po bliższym poznaniu okazało się, że ma 160 lat. Miło było przy nim zjeść śniadanie. Na pamiątkę zrobiliśmy na kartkach odcisk jego kory i oczywiście pamiątkowe zdjęcie. Zapraszamy do galerii zdjęć.