Wielka Liga Czytelników

wlc-1 wlc2Wielka Liga Czytelników informuje, że 31 stycznia zakończył się I etap szkolno-biblioteczny Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego, objętego patronatem honorowym przez Polską Izbę Książki.

Do ciężkiej pracy przystąpiła spora grupa uczniów z klas 1-4 SP oraz 5-8 SP, bo chcieli udowodnić, że czytanie książek to ciekawy i rozwijający sposób na spędzanie wolnego czasu.

Ci najwytrwalsi, którzy przeczytali aż sześć dodatkowych książek to: Julia Senaczek, Kasia Sobczyk, Aleksandra Kocot, Nadia Michalak, Michalina Filak, Mateusz Paśnik, Mikołaj Stańczak, Julia Podstawa, Anna Głogowska, Jan Kocot, Vanessa Stawarz, Milena Fesser, Alicja Goczoł, Dominika Białek. Oni też przystąpili do testu finałowego. Cóż, nie należał on do najłatwiejszych. Duże brawa należą się zatem tym osobom, które napisały go najlepiej. A są to: Alicja Goczoł z 4a, Michalina Filak z 2b, Milena Fesser z 4c oraz Ola Kocot z 5a,  Kasia Sobczyk z 8a i Julka Senaczek z 8a.

Dziewczyny będą reprezentowały naszą szkołę w II etapie konkursu. Trzymamy za nie kciuki i dopingujemy znowu do mozolnej pracy, bo przed nimi… znów czytanie książek!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu za rok.

Udowodniliście, że potraficie zaprzyjaźnić się z książką.