Wspaniały sukces Oli Kocot w prestiżowym ogólnopolskim konkursie LIPA 2021

zdjecie-2Dzielimy się wspaniałą widomością. Nasza Ola została laureatką prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu LIPA 2021. Praca Oli została doceniona przez szanowne jury w składzie: Tomasz Jastrun, Juliusz Wątroba, Jan Piechta i Irena Eldeman. 22 października Ola miała zaszczyt uczestniczyć w gali rozdania nagród, która odbyła się Centrum Kultury Best w Bielsku- Białej.

Nie zabrakło wzruszeń i emocji. Galę rozpoczął koncert Czesława Mozila. Następnie Gości powitali znakomici Poeci: Jan Piechta i Tomasz Jastrun. Później było wręczenie Nagrody przez Pana Prezydenta Jarosława Klimaszewskiego. Nie zabrakło dyskusji ze znanymi Literatami i Poetami. To była prawdziwa uczta kulturalna. Gratulujemy i załączamy fotorelację z gali.