Wyniki konkursu „Ciekawostki o Wielkich Polakach”

ciekawistki-o-wielkich-polakachW ubiegłym tygodniu został ogłoszony konkurs  „Ciekawostki o Wielkich Polakach”. Przez pięć dni prezentowane były filmy dotyczące życia, pracy i dokonań pięciu Polaków, których pasja, ciekawość determinacja, doprowadziła do wielu odkryć , które zmieniły świat. Ta piątka naukowców to tylko niewielka grupa Polaków, którzy zapisali się w światowej historii odkryć. Po obejrzeniu filmów należało odpowiedzieć na kilka pytań związanych z działalnością naszych bohaterów. W naszej szkole wezwanie konkursowe podjęła niewielka, ale bardzo zmotywowana grupa uczniów. Na wszystkie pytania odpowiedzieli bezbłędnie, więc w takiej sytuacji cała „wielka dziewiątka” zdobyła pierwsze miejsce.

A oto nasza „wieka dziewiątka”:

- Magdalena Paśnik klasa 1c

- Mateusz Paśnik klasa 4b