Wzruszeni, dumni, pełni podziwu…. – relacja z uroczystości rozdania nagród Prezydenta Miasta Bytomia

ola1Z ogromną dumą możemy pochwalić się trójką naszych zdolnych uczniów, którzy za swoje wybitne osiągnięcia uzyskali Nagrodę Prezydenta Bytomia. Ola, Jaś i Dominik, 11 grudnia zapamiętają jako dzień, w którym ich ciężka praca doczekała się uznania. Otrzymali oni nagrodę z rąk naszego Włodarza Miasta. Na wzruszającej gali odebrali dyplom wraz z gratulacjami.  Uroczystość uświetnił występ artystów, którzy podarowali słuchaczom niepowtarzalną oprawę muzyczną. Występowała Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Power of Winds” w repertuarze Herbie Hancock – Canatloupe Island. Odbył się także koncert wibrafonisty Tomasza Herisza oraz wokalistki Barbary Herisz.

Powiemy tylko – jesteśmy bardzo dumni! Nasza szkoła kształci młodych ludzi pełnych pasji i talentu!