Zbliża się festiwal „Z dala od zgiełku”

LOGO_PF_2Mamy wielki zaszczyt i przyjemność przedstawić nowego patrona festiwalu. Jest to salon muzyczny Pianoforte, który ufundował nagrody dla laureatów naszego festiwalu. Dziękujemy serdecznie. Firma Pianoforte jest obecnie naszym głównym patronem. Tradycyjnie już nagrody w postaci biletów na spektakle ofiaruja nam Opera Śląska z Bytomia oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia i Telewizji w Katowicach. W tym roku zaszczytna nagrodę Grand Prix ufundował Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach. Pamiątkowe upominki wręczamy także od Biura Promocji Miasta Bytom, a także Bytomskiego Centrum Kultury. Wspiera nas niezmiennie Wydział Edukacji. Natomiast informacje o święcie piosenki powtyckiej w ZSO 7 zawsze znajdziecie w aktualnych wydaniach „Życia Bytomskiego”. Zatem – przybywajcie!