Wizyta przedszkolaków w naszej szkole

davW piątek 15 marca uczniowie z kl.1a o profilu artystyczno-językowym pod kierunkiem pani Kamili Kot powitali przedszkolaków.  Naszą szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 24 przy ul. Niedźwiadka Okulickiego. Mali goście ochoczo zwiedzali szkołę i z dużym zaciekawieniem uczestniczyli w zajęciach otwartych. Razem z pierwszoklasistami zdobywali sprawności: Muzykalnego Czarodzieja i Literowego Znawcy. Pod okiem pani Małgorzaty Wrzosek w pracowni komputerowej  zmienili się natomiast w Małych Programistów. Na koniec pierwszoklasiści obdarowali swoich młodszych kolegów własnoręcznie  wykonanymi „pracowitymi  pszczółkami”. Mamy nadzieję, że wizyta w szkole przedszkolakom się podobała i dostarczyła im wiele niezapomnianych wrażeń.