27 marca – Międzynarodowy Dzień Teatru

20230324_121458_copy_2160x2160-mediumZ okazji Międzynarodowego Dnia Teatru pragniemy podzielić się  fotorelacją z naszych zajęć teatralnych, które odbywają się w poniedziałki o godz.12:45 a prowadzi je p. Patrycja Gębczyk.
Po długich namysłach zdecydowałyśmy się na nazwę ” Śmieszki” bo śmiechu i radości podczas zajęć nam  nie brakuje.  Uczymy się wyrażać emocje za pomocą gestów, ćwiczymy ruch sceniczny oraz dykcję, przygotowujemy rekwizyty a to wszystko prezentujemy podczas różnych uroczystości na terenie szkoły: Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek,  Pasowanie na czytelnika oraz Jasełka, które przygotowaliśmy dla podopiecznych Domu Opieki.  Już na kolejnych zajęciach zapoznamy się z nowym scenariuszem ale szczegółów nie zdradzamy bo to  będzie niespodzianka.
Zapraszamy, może ktoś zechce do nas dołączyć!