Do Bielska-Białej po natchnienie! Ola Kocot odbiera nagrodę literacką zdobytą w ogólnopolskim konkursie ,,LIPA 2018”

olakocot7Finał XXXVI Wojewódzkiego i XXII Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA odbył się 19 X 2018 r. w Spółdzielczym Centrum Kultury „Best” w Bielsku-Białej. Na tegoroczny konkurs nadesłano 1311 utworów wierszowanych, prozatorskich i dramatycznych. Z nadesłanych prac wyłoniono laureatów, których teksty umieszczono w pokonkursowej publikacji. Wśród nich znalazła się nasza Ola Kocot, miłośniczka poezji, literatury i tańca. W tym roku laureaci mieli okazję wysłuchać koncertu Czesława Mozila, uczestniczyć w warsztatach literackich z jurorami oraz w panelu dyskusyjnym pt. „Czym jest dzisiaj literatura dla młodych ludzi?” .