Dzień Otwarty w SP 36

???????????????????????????????1 marca, podczas dni otwartych Szkoły Podstawowej nr 36, mieliśmy zaszczyt gościć przedszkolaków wraz z ich rodzicami. Na początku, Pani Dyrektor powitała wszystkich serdecznie oraz przedstawiła rodzicom ofertę edukacyjną naszej szkoły. Mogliśmy również zobaczyć występy naszych uczniów. Po części oficjalnej staraliśmy się przybliżyć najmłodszym, czego na zajęciach uczą się ich starsi koledzy. Nasi goście podziwiali występy artystyczne w języku angielskim, brali udział w szalonych eksperymentach, grali w gry matematyczne i logiczne, odwiedzili świetlicę, bibliotekę oraz gabinet pań psycholog i pedagog, a w naszej sali gimnastycznej zabawy było co nie miara. Mamy nadzieję, że naszym gościom spodobało się w naszej szkole i w przyszłym roku szkolnym zasilą szeregi klas pierwszych. Dziękujemy za tak liczne przybycie! Dziękujemy również przyjaciołom naszej szkoły za możliwość umieszczenia plakatów tu i tam ;)