,,Pamiętamy o polskich świętach majowych’’ – konkurs

hania-1W kwietniu został ogłoszony szkolnym konkursie plastycznym dla uczniów naszej szkoły z okazji ,,230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja’’.  Uczniowie z całej szkoły przysyłali wykonane przez siebie piękne, bardzo ciekawe i pomysłowe prace, które były przedstawione w prezentacji ,,Pamiętamy o polskich świętach majowych’’. Jury po obradach z trudnością wyłoniło zwycięzców:

Klasy I –III SP:

I miejsce – Hływa Julia kl.1c i  Hanna Mrozicka – Derechowska kl.2a                                                                                                         II miejsce – Drosek Krzysztof kl.2c i Korus Natalia 2b,                                                                                                                             ,            III miejsce – Wasilewski Igor kl.2b, Małodobry Kuba kl.2b, Myrcik Michał kl.2b, Jabłoński Maciej kl.2b, Kubies Szymon kl. 2b                                                                                                                                                                                                                                                Klasy 4-7 SP:                                                                                                                                                                                                                    I miejsce – Wyczółkowska Wiktoria kl.6c,                                                                                                                                                                  II miejsce – Białek Dominika kl.6c,                                                                                                                                                                          III miejsce – Pena Maksym kl. 5a i Podstawa Julia kl.6a.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy! Dziękujemy za udział w konkursie.