Nowe piłki dla naszych uczniów.

0-1Dziś odbył się finał VI edycji turnieju ,,Rodzice-dzieciom, dzieci-rodzicom”.

Dzięki udziałowi w turnieju nasi uczniowie otrzymali 13 nowych piłek, które wykorzystamy na lekcjach wychowania fizycznego.

Nasza drużyna, która składała się z rodziców naszych uczniów i uczniów głównie klas ósmych wywalczyła 7 miejsce.

Sprzęt sportowy udało się zdobyć dla naszych uczniów dzięki zaangażowaniu tatusiów: HŁYWA ADRIAN (dziecko Hływa Julia 3c), REDO JACEK (dziecko Redo Patryk 2b), KULIG DAWID (dziecko Kulig Magdalena 6a), DUDEK KRZYSZTOF (dziecko Dudek Dawid 5b), KASPERCZYK MARCIN (dziecko Kasperczyk Tomasz 3c), STAWARZ ARKADIUSZ (dzieckoStawarz Vanessa 8d), FERDA KRZYSZTOF (dziecko Ferda Bartosz 3c), LISSEK ADRIAN (dziecko Allan Lissek 3a).

Skład naszych uczniów: ŁOSIEWICZ BARTOSZ, SADOWNIK ADAM, SZEWCZYK JAKUB, BIADACZ ADRIAN, SPIĄCZKA IGOR, NIEMCZUK KAMIL, NOWAK PIOTR, KONOPKA PATRYK.

Trenerzy: Agnieszka Respondek i Adam Skorzec.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tegorocznym turnieju ,,Rodzice-dzieciom, dzieci-rodzicom”, ale szczególnie dziękujemy wspaniałym tatusiom.

Jesteście wspaniałymi ojcami!!!

Więcej na sportowej stronie szkoły – klik!