I Zlot Samorządów Uczniowskich

zlotsu9W środę 24 maja 2017 roku wybrani członkowie naszego Samorządu Uczniowskiego SP: Vanessa Nowak, Julka Senaczek oraz Tomek Pieszko wraz z opiekunami: Agnieszką Respondek i Bożeną Polewiak wzięli udział w I ZLOCIE SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH BYTOMSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. Imprezę zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 51 w Bytomiu.

Hasło przewodnie imprezy to: „Miej serce i patrzaj w serce”, a towarzysząca mu idea to wolontariat oraz propagowania czytelnictwa w bytomskich szkołach podstawowych. Oglądaliśmy prezentacje szkół na ten temat, wysłuchaliśmy m.in. prelekcji na temat Praw Człowieka, działalności wolontariatu oraz znaczenia czytania książek w dzisiejszych czasach. Imprezie towarzyszyła wspaniała atmosfera, która pozwoliła scalić wszystkich uczestników Zlotu oraz pozwoliła na wymianę doświadczeń przy wspólnym stole.