Akcja edukacyjna „Dzieci uczą rodziców w domu”

dzieciMimo zaistniałej sytuacji akcja „Dzieci uczą rodziców”, w której uczestniczyły klasy 1 – 3, trwa nadal! Zmienia się tylko forma jej realizacji. Aby zachęcić dzieci do przebywania w domu, proponujemy zapoznać się z serią pakietu do wspólnej nauki pod hasłem „Dzieci uczą rodziców w domu”. W każdą środę i piątek na stronie internetowej akcji „Dzieci uczą rodziców w domu” – klik! -  będą ukazywać się materiały z możliwością pobrania.

Ich tematyka obejmować będzie bezpieczeństwo rodzin, zdrowy styl życia, promocję sportu, ekologię czy historię. Wszystkich Was zachęcamy do uczestnictwa w tej akcji! Odwiedzajcie stronę internetową naszej szkoły, bo w niedługim czasie będziecie mogli zaprezentować  swoje dzieła literackie związane z akcją „Dzieci uczą rodziców w domu”.