Dni Sportu w ZSO 7

dnisprtu4W piątek 9 czerwca odbył się u nas kolejny Dzień Sportu, tym razem dla klas pierwszych i drugich szkoły podstawowej. Uczniowie klasy 2a, 2b, 2c 2d rywalizowały ze sobą w konkurencji gier i zabaw oraz przeciąganiu liny. W wyścigach rzędów ,w których wykonywali różne zadania ruchowe i z którymi zresztą świetnie sobie poradzili wygrała klasa 2d , a w przeciąganiu liny drużyną „siłaczy” okazała się klasa 2c. Uczniowie klasy 1a oraz klas drugich podejmowali również indywidualne wyzwania sprawnościowe na przygotowanych stanowiskach do zabawy.

Finalnie każdy uczestnik tych Dni Sportu został zwycięzcą i w nagrodę otrzymał złoty medal! Pogoda , humor i dobra zabawa każdemu dopisały. Wszystkim małym złotym medalistom gratulujemy!