Dyskoteka szkolna

imagesDzisiaj w czwartkowe popołudnie, 16 lutego uczniowie naszej szkoły spotkali się na kolejnej, w tym roku szkolnym, dyskotece. Taniec i pląsy przy muzyce to formy spędzania wolnego czasu, które lubią niemal wszyscy bez względu na wiek. Samorząd Szkolny wraz z opiekunami, przygotował piękne, kolorowe dekoracje klimatyczne, dyskotekowe oświetlenie oraz dbał o to, by każdy usłyszał swój ulubiony utwór. Wszyscy bawili się doskonale. Niektórzy poszukiwali partnera do tańca, inni ćwiczyli solowe kroki – krótko rzecz ujmując – nikt się nie nudził. Nie zabrakło też słynnej i wyczekiwanej belgijki. Na zakończenie dyskoteki wspólnie wybraliśmy króla i królową zabawy. Po udanej dyskotece zmęczeni, ale szczęśliwi rozeszliśmy się do swoich domów. Dziękujemy wszystkim wychowawcom oraz uczniom klas ósmych za pomoc oraz opiekę.