Dzień kropki w SP 36 – włącz kreatywność!

kropka0Zachęcamy do dołączenia do zabawy z kropką, która stała się symbolem kreatywności. Jak do tego doszło? Wszystkiego dowiecie się z artykułu na stronie Dzieckiem Bądź! – klik.

W naszej szkole chcielibyśmy zaprezentować prace, w których podstawą będzie kropka, ale nie tylko namalowana kredką lub farbami. Może ona być związana z dowolną techniką plastyczną (wycinanie, plastelina itp.).

Zachęcamy wychowawców, aby na godzinie wychowawczej zorganizowali stworzenie pracy (jednej lub kilku), umieszczonej w kółku dowolnej wielkości, symbolizującym kropkę. Co umieszczamy w kółku? Dosłownie wszystko. Wszystko, co może być zrobione z kropki, w dowolnej technice.

Chcemy w formie wystawy wyeksponować na szkolnym korytarzu wszystkie prace 15 września – dokładnie w Dniu Kropki.

Prace prosimy zanosić do pani Urszuli Łabędzkiej lub Marioli Koniecznej.

Termin składania prac upływa 13 września w poniedziałek.

Życzymy świetnej zabawy!