Halloween w naszej szkole

ge-wne31 października, w wigilię Wszystkich Świętych w wielu krajach istnieje zwyczaj związany z maskaradą  i odnoszący się do święta zmarłych, zwany Halloween. Halloween najhuczniej obchodzony jest w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii.  Głównym symbolem święta jest wydrążona i podświetlona od środka dynia.  Nasza szkoła również postanowiła przybliżyć uczniom ten zwyczaj. Samorząd uczniowski przygotował dla uczniów liczne atrakcje. Na ścianach zawisły różnorodne czarownice, pajęczyny i inne przerażające stwory. Uczniowie mogli zagrać w specjalnie  przygotowane dla nich gry planszowe, mogli również wziąć udział w quizach tematycznych. Można było skosztować pysznych  słodkości  lub skorzystać ze stoiska malowania twarzy. Było strasznie i wesoło, a wyobraźnia i kreatywność naszych uczniów nie znała granic. Zresztą, sami się przekonajcie. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.