Innowacja artystyczna klasa1a- ,,Karnawałowy zawrót głowy’’

20200206_122241Wiersz Barbary Stępień pt.,,Bal’’ stał się punktem wyjścia do zaplanowania  balu przebierańców. Jak wiadomo na takiej zabawie trzeba pokazać się w przebraniu. Uczniowie spontanicznie opowiadali o swoich kostiumach przygotowywanych na tę okazję. Z radością oglądali przyniesione przez wychowawczynię stroje, które miały zainspirować je do przygotowania własnych kostiumów. Chętnie przymierzali je, a gdy mieli je już na sobie skusili się by odegrać scenki rodzajowe. Oprócz strojów ważnym elementem dobrze przygotowanego balu jest dekoracja. To bardzo przypadło im do gustu. Zaprojektowali i wykonali wiele pięknych masek karnawałowych . Codziennie przynoszą balony i serpentyny. Zapowiada się ,że będzie to bal nad bale.