Kiermasz świąteczny w naszej szkole

20191217_094341Na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się po raz kolejny kiermasz ozdób świątecznych. Na specjalnie przygotowanym stoisku znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki z szyszek, makaronu, wspaniałe stroiki, bombki, aniołki, itp. Wszystkie ozdoby zostały zaprezentowane w holu. Kiermasz wzbudził ogromne zainteresowanie zarówno rodziców jak i dzieci. Ozdoby były bardzo pomysłowe i kolorowe. Już pierwszego dnia sprzedaliśmy większość prac.  Oprócz ciekawych dekoracji znalazło się również stoisko ze słodkościami w postaci ciast, ciasteczek, pierników itp.Serdecznie  dziękujemy za zaangażowanie uczniom, rodzicom i nauczycielom oraz wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji.
Zapraszamy za rok!