Kolejny dzień wrażeń sportowych – II miejsce dziewcząt!

1Dziś odbył się kolejny dzień zmagań na miejskiej arenie sportowej – Igrzyska Młodzieży w Unihokeju  Dziewcząt – rocznik 2007-2008.
Na dzisiejszych zawodach reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: O. Kuchta (B) 8a, Z. Pluskota 8b , P. Szeliga 8a, A. Żukow 8c, N. Bydłoń 8b, V. Stępień 8b, O. Barlik 8b, Z. Paściak 8a, H. Laskowska 8b, N. Białkowska 7b, J. Michalczewska 7b.

Emocji było sporo. W fazie grupowej rozegraliśmy mecz z SP 43 oraz SPMS. W półfinale spotkaliśmy się z SP 54. Po wygranym meczu przeszliśmy do finału zawodów,  gdzie po zaciętej walce ulegliśmy SPMS, zajmując finalnie II miejsce. Kolejny dzień –  kolejny dyplom, kolejny puchar, kolejne medale. Brawo nasi reprezentanci. Jesteśmy z Was dumni. Dziękujemy i gratulujemy sukcesu.
Opiekunowie reprezentacji: pani B. Polewiak oraz pani M. Gogola.
Sędzia główny zawodów: pan Adam Skorzec