Konkurs „Zagrożone gatunki”

img_20190920_104217We wrześniu w naszej szkole został ogłoszony konkurs pt. „Zagrożone gatunki”. Należało wykonać pracę w formie lapbooka. Był to konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Ziemia i My – Centrum Edukacji Ekologicznej z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. Zadanie okazało się bardzo wymagające, bo do konkursu zgłoszono jedynie cztery prace, ale jakie!

Jury będzie miało wielki problem z wyborem zwycięskiej pracy, bo poziom merytoryczny i graficzny prac naszych uczniów był bardzo wysoki. Na wyniki konkursu musimy niestety poczekać do końca października. Teraz z ogromną przyjemnością prezentujemy pracę naszych uczniów: Aleksandry i Jana Kocot, Vanessy Stawarz, Adama Sadownika oraz Jakuba Marczyka Uczestnikom serdecznie gratulujemy!