Laureaci VIII Powiatowego Konkursu Ekologicznego dla Szkół Podstawowych 2020

ekoMamy ogromną przyjemność poinformować społeczność szkolną o wielkim sukcesie naszych uczniów.  Aleksandra Kocot oraz Jan Kocot wzięli udział w VIII Powiatowym Konkursie Ekologicznego dla Szkół Podstawowych 2020 organizowanym przez Zespół Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach. Celem konkursu było rozwinięcie zainteresowania uczniów ekologią, własnym środowiskiem, różnorodnością pozyskiwania energii i jej gospodarowaniem oraz kształtowanie współodpowiedzialności za swoje środowisko.

Nasi uczniowie otrzymali pierwsze miejsca w swoich kategoriach!!

Prace konkursowe poruszały tematyką związaną z ekologią. Aleksandra Kocot przesłała pracę w kategorii – „Ekologia jako nauka interdyscyplinarna”, natomiast praca Jana Kocota napisana została w kategorii – „Omów wybraną pozycję literacką o tematyce ekologicznej”.

Gratulujemy sukcesu! Jesteśmy z Was dumni!